Hakkımızda

Güvenilir Proje Hizmeti Sunmanın Onuruyla

Firmamız, 1996 yılında kurulduğu günden bu yana birçok farklı alanda statik proje hizmeti sunmaya devam etmektedir. 2016 yılında tamamladığı yeni yapılanması ile birlikte mimari, elektrik ve mekanik proje hizmetleri, tasarım koordinasyonu ve danışmanlık hizmetlerini de bünyesine katarak hizmet skalasını genişletmiştir. Yeni yapımız ile endüstriyel ve ticari tesislerin tüm proje müşavirlik hizmetlerini tek bir çatıdan sunabilmenin kıvancı ve ilk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kaynakların etkin ve verimli kullanımı ile güvenli, fonksiyonel ve sürdürülebilir yapılar inşa eden bir beyin takımı olmayı amaçlıyoruz.

“Kaliteli hizmet ancak tecrübeli ve yaptığı işin önemini bilen personel tarafından üretilebilir” mottosunu sahiplenerek küçük fakat sağlam bir ekip kurduk. Dahası, bize has proje üretim sistemi* ile kaliteden ödün vermeksizin üretkenliğimizi arttırmayı başardık.

Aklın üretime katılması, tecrübenin bilgi ile harmanlanması ve işimizi önemsemek bizce başarının sırrıdır. Müşteri memnuniyeti ödülümüz, zor problemlerin çözülmüş halini andıran yapılarımız ise gurur abidelerimizdir.

Saygılarımızla

Güven ÖZER

Genel Müdür